AKDEV Genel Başkanı Karyaldız ABD'de Türk yürüyüşlerine katıldı

Atatürk Kültür Dayanışma Eğitim Vakfı (AKDEV) Genel Başkanı Gül Karyaldız, Amerika'daki lobi faaliyetleri kapsamında Manhattan ve New Jersey'deki Türk yürüyüşlerine katıldı.
Yazının devamı

Gül Karyaldiz KanalT Anahaber'de konuştu

AKDEV Başkanı Gül Karyaldız, KanalT Anahaber Bülteninde konuştu. 18 Yaş sonrası yetiştirme yurtlarından çıkartılan gençlerle ilgili projeyi sundu, Bu Projede, devleti ve halkı el ele olmaya davet etti..Yazının devamı

Beyza Zapsu ile Genç Hayat Vakfı'na dair söyleşi

Kul ile Allah'ın Muhteşem Kucaklaşması. Onun mükemmel anlatımıyla...

Yazının devamı

AKDEV Başkanı Gül Karyaldız, Osman Tanburacı'nın Program Konuğu oldu

AKDEV Başkanı Gül Karyaldız, KanalA'da Osman Tanburacı'nın sunduğu Hayatın İçinden Programının konuğu oldu. 18 Yaş sonrası yetiştirme yurdu öğrencilerinin sorunları için tasarlanmış olan AKDEV Projesi tanıtıldı. (Diğer Videolar haberin içerisindedir)
Yazının devamı

KKTC Başbakanı Sn İrsen Küçük ile Projelerimiz hakkında konuştuk

KKTC Başbakanı Sn İrsen Küçük ile Projelerimiz hakkında konuştuk ve bir söyleşi yaptık. Bizleri Kıbrıs'a davet eden Sn Başbakan ile gerçekleştirilen söyleşimiz çok yakında AKDEV'in yayın organı Apolitik'te

Yazının devamı

Yağmurdereli ve Nalbant ile Brunch buluşmamız

Başarılı yapımcı Esin Yağmurdereli, TÜRKSAN Genel Başkanı Mehmet Ali Nalbant ve AKDEV Genel Başkanı Gül Karyaldız Brunch'ta bir araya geldi.
Yazının devamı

Yetiştirme yurdu gençlerini dinledik

Yetiştirme yurdunun Gençlik evinde Müdürümüz Süleyman bey ile gençlerin sorunlarını dinledik. Gençlerin sorunlarına çözümler sunabilmek için projelerimizi hazırlamaktayız.
Yazının devamı

Faaliyetlerimiz

1. ÖĞRENCİLERE BURSLAR
2. ÜCRETSİZ ÖZEL DERSLER
3. KÜTÜPHANE YAPIMI
4. KADINLARA MESLEK EDİNDİRME BİNASI
5. BAĞIŞ YEMEKLERİ
6. KONFERANSLAR, PANELLER
7. BASIN AÇIKLAMALARI

Yazının devamı
AKDEV Atatürk Kültür Dayanışma Eğitim Vakfı 1997' de kuruldu ve basın toplantısı gazeteciler cemiyetinde yapıldı. Açılış konuşmasını o zamanın Adana Valisi ve eski Emniyet Genel Müdürümüz Oğuz Kaan Köksal' ın eşi Olcay KÖKSAL yaptı ve Onursal başkanı oldu.