Cumhuriyet Çocukları Yararına Düzenlenen Yemek

Atatürk Kültür Dayanışma Eğitim Vakfı (AKDEV) Cumhuriyet Çocukları yararına düzenlediği yemeği, baro tesislerinde gerçekleştirdi. Birbirinden seçkin konukların ve protokol mensuplarının katıldığı yemekte, vakfın geçmişteki icraatlarını gösteren slayt gösterileri yer aldı. Flash TV koordinatörü Yavuz Yılmaz ile program yapımcısı Yalçın Çakır ve Popstar Suat Ersoy İstanbulda kurulan AKDEV şubesine katkılarından ötürü ve geceye konuşmacı konuk olarak katıldıkları için plaket aldılar.

Gecenin Atatürk ve bayrak motifleriyle süslenmiş dev pastasını Samanyolu Pastanesi sahibi İbrahim Bey hediye etti.
Gecede AKDEV adına konuşma yapan Genel Başkan Gül Karyaldız, yönetim kuruluna ve gelen konuklara Cumhuriyet çocukları adına teşekkürlerini sundu.
Yönetim Kurulu mensupları: Genel Başkan Gül Karyaldız, Seher Arıkan, Halit Tıltay, Orhan Osman Uzun, Cahit Akdöner, Ertuğrul Bozkurt.
Akdev için arsa bağışının yapıldığı gecede yönetim kurulunda 7 yıldır görev alan iş adamları Orhan ve Osman Uzun kendilerine ait arsaları bağışlayarak geceye damgalarını vurdular.

AKDEV Atatürk Kültür Dayanışma Eğitim Vakfı 1997' de kuruldu ve basın toplantısı gazeteciler cemiyetinde yapıldı. Açılış konuşmasını o zamanın Adana Valisi ve eski Emniyet Genel Müdürümüz Oğuz Kaan Köksal' ın eşi Olcay KÖKSAL yaptı ve Onursal başkanı oldu.